Katalonia z przewodnikiem…

 Odkrywaj magiczną Katalonię!

Nazywam się Mariusz i jestem wielkim pasjonatem kultury hiszpańskiej (przez duże i małe «H»). Właśnie dlatego po przeprwowadzce do tego super miasta jakim jest Barcelona, zdobyłem odpowiedni dyplom przewodnika licencjonowanego aby mieć dostęp do wszystkich atrakcji regionu i je Wam pokazywać.

Od tamtego momentu zacząłem zarażać swoją pasją do całego regionu Katalonia wszystkich moich turystów.

Muszę przyznać, że od kiedy zamieszkałem Barcelonie (2015r.) podoba mi się tu coraz bardziej. Od początku wieku w trakcie moich krótkich pobytów jako pilot polskich wycieczek Barcelona kusiła mnie swoim nieustannie łagodnym klimatem, różnorodnością pejzażu, egzotyką kultury oraz swoją otwartością. W samym mieście znajduje się około 2 tysiąca restauracji (nie licząc barów!!!), 80 muzeów, 5 km plaży i 200 km ścieżek rowerowych. Nie można więc tu się nudzić nawet w trakcie długiego pobytu wakacyjnego lub służbowego.

Do Barcelony wraca się często i zawsze jest coś jeszcze do odkrycia.

Ponieważ posiadam licencję przewodnika po Katalonii zapraszam do zwiedzania muzeów i innych obiektów całego regionu znajdujących się na liście dziedzictwa zabytków tj; Amfiteatr Rzymski w Tarragonie, Świątynia Augusta, kościół Sagrada Familia, Muzeum Pablo Picasso w Barcelonie i Salwadora Dalego w Figueres czy Muzeum Historii Żydów w Gironie, jak również galerie sztuki i wiele innych… 

REKOMENDACJE: W tym linku znajdziesz opninie moich turystów